2018


Merhaba, bu makalede sizlere mor kasa uygulamasında yeni bir görev kaydının nasıl oluşturulacağını anlatacağız.

En küçükten en büyüğe kadar tüm işletmelerin kusursuz bir şekilde yönetmek zorunda olduğu şeylerden biri de Personel Verimliliğidir. Mor Kasa muhasebe programında personel verimliliğini arttırmaya yönelik Görevler adında güçlü bir modülü vardır.

Yeni bir görev kaydı eklemek için ilk olarak Personel bölümüne gitmeliyiz. Personel başlığı altındaki Çalışanlar butonuna tıklıyoruz.


Mor Kasa Muhasebe programı personel verimliliği


Personel bölümünde aktif personel hesapları görüntülenir. Her çalışanın isminin yanında İşlemler butonu bulunur. Bu butona tıkladığımızda o personelle ilgili sistem üzerinde yapabileceğimiz İşlemleri görürüz. Bunlardan biri de Görev Ver seçeneğinidir. Buna tıklıyoruz.Mor Kasa Muhasebe personel programı


Karşımıza gelen pencerede öncelikle görev başlığını, ardından da o görevin detaylarına ilişkin açıklamayı giriyoruz. Devamında tanımladığımız görevin başlangıç ve bitiş tarihlerini ayarlıyoruz.


Mor Kasa Muhasebe programında görevler modülünün kullanımı


İsterseniz zil ikonlarına tıklayarak o alana ait bilgi ve hatırlatma notlarını görebilirsiniz.


Mor Kasa Muhasebe ipuçları


Dilerseniz göreve Yıldız veya farklı bir ödül tanımlayabilirsiniz. Mor Kasa Ön Muhasebe programında yıldızlar aylık olarak toplanır ve her ay için en fazla yıldıza sahip olan personel ayın elemanı olarak belirlenir. Ayın elemanı olarak seçilen personele çeşitli ikramiyeler vererek işletmenizde performansı artırmaya yönelik çalışmalar yapabilirsiniz.


Mor Kasa online ön muhasebe programı yardım

Son olarak Görevi Kaydet butonuna tıklıyoruz.

Mor Kasa Muhasebe


Devamında gelen ekranda Görevler sayfasına git bağlantısını tıklayarak kaydettiğiniz görevi ve tamamlanma yüzdesini görebilirsiniz.


Mor Kasa Muhasebe personel modülü


Burada yine bir İşlemler butonunu görüyoruz. Bu butona tıkladığımızda karşımıza tanımlanmış bu görevle ilgili sistem üzerinde yapabileceğimiz işlemlerin listesi gelir.

Görevi Düzenle seçeneğiyle görevi tekrar düzenleyebilir,
Bu Görevi Sil seçeneğiyle görevi silebilir,
Tamamlandı Olarak İşaretle seçeneğiyle de görevi tamamlanmış olarak gösterebilirsiniz.


Mor Kasa Muhasebe tamamlanan görevler


Görevi Düzenle bölümünde dilerseniz, görev için jpg, png gibi resim dosyaları ya da Powerpoint, word gibi çeşitli Office tabanlı dosyalar yükleyebilirsiniz.

Mor Kasa Muhasebe dosya yükleme
Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın mevcut özellikleri size yeterli gelmiyor mu?

Bizi arayın sizin için kusursuz Muhasebe Yazılımını birlikte geliştirelim...