Online Ön Muhasebe Programı

Dijital çağın en büyük gerekliliklerinden biri de hiç şüphesiz online olmaktır. Hepimizin kabul edeceği üzere, en hantal yapıya sahip olan devlet kurumları bile online dönüşüm süreçlerini tamamlamak için büyük bir atılım içindeler. Artık sosyal medya aracılığı ile sosyalleşiyor, alışverişlerimizi, bankacılık işlemlerimizi, vatandaşlık ya da devlet kurumlarıyla olan abonelik işlemlerimizi dahi internet üzerinden gerçekleştiriyoruz. Hal böyle olunca firmalar için de online olmak artık bir prestij meselesinden ziyade büyük bir gereklilik haline geldi.

Mor Kasa Online Muhasebe Programı ile interneti olan herhangi bir cihazdan şifrenizi kullanarak tüm muhasebe ve müşteri bilgilerinize erişebilirsiniz.

Üstelik bu erişim, sadece bilgi edinme amacıyla değil bilgi girişi, bilgi düzenlemesi ya da silme işlemleri gibi tüm operasyonları sınırsız olarak içinde barındıran bir yapıdadır. Yani saha personeliniz müşterinizin yanında stokları ve o müşteriye olan özel fiyatları görebilir, anında fatura kesip sipariş alabilir. Tam bu sırada siz dünyanın diğer ucunda olsanız bile tüm bu işlemlerden hemen haberdar olabilirsiniz. Bunları yapabilmek için tek ihtiyacınız olan şey ise internet bağlantısı olan bir telefon, tablet ya da bilgisayardır. Üstelik cihazınıza herhangi bir uygulama yüklemenize de gerek yoktur.

Kendinize şu soruyu sorun;
Bir tarafta sorduğunuz bir soruya, ofise geçince bakıp size haber vereyim diyen biri, diğer tarafta ise hemen telefonundan bakıp anında çözüm üretebilen biri.. Siz olsanız hangisi ile çalışmak isterdiniz?

Mor Kasa Online Muhasebe Programı, mesai saatleri dışındayken bile çalışmaya devam eder. Yaptığınız işle ilgili veriler girdikçe sizi tanır ve kısa zaman içinde ailenizden biri olur. Mor Kasa sadece bir muhasebe programı değildir. Sürekli tekrarladığınız işlemleri eğer siz isterseniz belirlediğiniz zaman ve şartlarda otomatik olarak yapar ve size bilgi verir. Unutmak istemediğiniz şeyleri size hatırlatır. Daha da önemlisi şirketinizle birlikte o da kendini geliştirir. Diğer tüm klasik muhasebe programlarının karmaşasından uzaktır. Size sadece görmek istediğiniz modülleri göstererek işinize odaklanmanızı kolaylaştırır.

Güvenlik;
Mor Kasa sistem mühendisleri olarak en çok önemsediğimiz konu güvenliktir. Kuşkusuz firmaların en önemli sermayesi yıllar içinde oluşturdukları kurumsal hafızadır. Bizler bunları birer emanet olarak görür ve onları korumak için ne gerekirse yaparız. Mor Kasa Online Muhasebe Programının güvenlik sistemi en kötü senaryolar düşünülerek tasarlanmıştır.

Bu sistemin temel görevlerini aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.
Veri kayıplarının önlenmesi
Müşterilerimize ait kişisel ve ticari bilgilerin başkalarının eline geçmesinin önlenmesi
Sistemin kesintisiz şekilde hizmet vermeye devam etmesi

Olumsuz Koşullar;
Teknolojinin bu kadar yoğun kullanıldığı sistemlerde küçük çaplı hatalar olmaması elbette mümkün değildir. Ancak karşılaştığınız her hata anında Mor Kasa Online Muhasebe Programı sistem mühendislerine bildirilir. Haftanın her günü ve günün her saati çalışan mühendislerimiz derhal sorunu çözer ve size bununla ilgili olarak geri bildirimde bulunur.

Mor Kasa Online Ön Muhasebe Programı 'nı ücretsiz deneyin!

Kullanmadan karar vermeyin...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın diğer özellikleri

Eşsiz modüler yapısı sayesinde sadece kullanmak istediğiniz özellikleri seçin,

karmaşadan kurtulun...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın mevcut özellikleri size yeterli gelmiyor mu?

Bizi arayın sizin için kusursuz Muhasebe Yazılımını birlikte geliştirelim...