Okul/Kurs/Eğitim Kurumu Modülü, özel eğitim kurumları için tasarlanan ek modüllerimizden biridir. Dans, Dil, Müzik, Tiyatro, Anaokulu, Spor ve Masaj salonları, Stüdyolar ya da Tiyatro salonları gibi alanlarda eğitim veren işletmeler için kapsayıcı eklentiler sunar. Özellikle çok şubeli eğitim kurumlarının ihtiyaçlarını büyük ölçüde giderecek niteliktedir. Genel olarak eğitmenlerin ve öğrencilerin aylık bazda girdikleri derslere ilişkin yoklamalar üzerinden çeşitli hesaplamalar yapar. Kendi içinde barındırdığı özel raporlarla eğitim kurumlarının işini kolaylaştırır. Aylık ders programları oluşturularak öğrencilerin ve eğitmenlerin tüm ders trafiği yönetilebilir.

Okul/Kurs/Eğitim Kurumu modülümüzde iki farklı türde tablo oluşturabilirsiniz.
1) Günlük Yoklama Tablosu;
Bu tipteki tablolarda öğrencilerin ve eğitmenlerin aylık bazda kaç gün geldiği, gelmediği ya da izinli olduğu günleri takip edebilir, dilerseniz tabloyu yazıcınız vasıtasıyla yazdırabilirsiniz.

2) Saatlik Yoklama Tablosu;
Bu tipteki tablolarda öğrencilerin ve eğitmenlerin ay boyunca hangi gün kaç saat derse girdiklerini takip edebilir, dilerseniz tabloyu yazıcınız vasıtasıyla yazdırabilirsiniz.

Mor kasa üzerinde çalışan tüm modüller gibi bu da sınırsız sayıda şube ve kullanıcı desteği ile birlikte gelir.

Mor Kasa Online Muhasebe'yi ücretsiz deneyin!

Kullanmadan karar vermeyin...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın diğer özellikleri

Eşsiz modüler yapısı sayesinde sadece kullanmak istediğiniz özellikleri seçin,

karmaşadan kurtulun...

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın mevcut özellikleri size yeterli gelmiyor mu?

Bizi arayın sizin için kusursuz Muhasebe Yazılımını birlikte geliştirelim...