Her şey Mor Kasa yazılım ekibinin yeni ürün ve finansal hizmet ihtiyaçlarını dijital ortamlar üzerinde çözen yöntemlerin eksikliğini görmesi ve bu alanda katma değer üretecek bir girişimde bulunmaya karar vermesiyle başladı.. (2011)

Takım üyelerimiz o dönemde online ve mobil cihazlarda çalışma özelliği bulunmayan çeşitli muhasebe programlarının bu eksikliklerini giderecek ara yazılımlar ve otomasyon sistemleri geliştirmekle meşguldüler. Mevcut muhasebe programları o kadar eski teknolojiler üzerine kurulmuştu ki yeni çağa hem yapı hem de kısıtlı vizyonu bakımından uyum sağlamaları beklenemezdi. İşte platformdan bağımsız olarak online çalışacak bir muhasebe programı fikri o dönemde filizlendi.

Mor Kasa Online ön muhasebe programı, yazılım ve otomasyon sistemleri alanında uzun yıllar çalışarak deneyim kazanmış profesyonellerin yıllar süren çalışmaları sonucu ortaya çıkmıştır. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte Mor Kasa Yazılım çatısı altında Mor Kasa markası ile küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanımına sunulan programımız, eşsiz modüler yapısı ile tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılar niteliktedir.. (2017)

Siz nereye, ofisiniz oraya..

Mor Kasa Online Muhasebe Programı 'nın mevcut özellikleri size yeterli gelmiyor mu?

Bizi arayın sizin için kusursuz Muhasebe Yazılımını birlikte geliştirelim...